Маріупольські хокеїсти обіграли київських суперників

11 січня 2021, 11:41
701
Спорт

ХК «Маріуполь» в рамках 24-го туру регулярного чемпіонату УХЛ Паріматч приймав київських «Льодяних Вовків». Гра пройшла у впертій боротьбі та завершилася з рахунком 5:2 на користь нашої команди. Про це повідомляє прес-служба маріупольського хокейного клубу.

Вже через 6 хвилин після початку матчу "Крижані вовки" закинули дві шайби. Відзначилися Панков і Каліничев. Але «Маріуполь» відігрався - відставання до мінімального скоротив Луговий. Однак, незважаючи на всі активні дії "чайок", на перерву команди пішли за перевагою «Вовків» в одну шайбу.

Другий період пройшов в непоступливій боротьбі. Під кінець двадцятихвилинки маріуполець Чердак реалізував більшість і зрівняв рахунок на табло. Під кінець періоду Агеєв заробив штрафний кидок. У третьому періоді команди вели обережну гру. Незабаром Мостовий вивів «Маріуполь» вперед, а потім дубль оформив Чердак. Під кінець матчу кияни були змушені кидати всі сили в атаку, щоб зрівняти рахунок. Забив фінальну шайбу Кирило Бондаренко.

Таким чином, фінальна сирена зафіксувала перемогу «Маріуполя» з рахунком 5:2.