A-A+vision

Новини

Назад

Вадим Бойченко зустрівся з главою делегації Міжнародного Червоного Хреста в Україні

12 липня 2019, 16:17
823
Суспільство

Сьогодні міський голова Вадим Бойченко зустрівся з главою делегації Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні Флоренс Жиллетт. Це перший її візит до Маріуполя. Сторони обговорили можливі шляхи співпраці.

Маріуполь - місто солідарності на карті України. Ми прийняли понад 100 тисяч «нових маріупольців». Ми забезпечуємо умови для їх інтеграції. Створюються робочі місця, видається житло, працюють центри підтримки сім'ї, впроваджуються сервіси та створюються нові можливості. Через цю призму ми показуємо, що місія Маріуполя - стати вітриною відновленого українського Донбасу,
зазначив Вадим Бойченко.

Міський голова розповів про виклики, які стоять перед Маріуполем. Серед них - якісне водопостачання. У вирішенні цього питання місто співпрацює з Урядом Франції. Представники «Червоного хреста» також працюють в регіоні над безперебійним водопостачанням всіх населених пунктів в регіоні.

Що стосується підтримки «Червоного хреста», то мер підкреслив, що жителі міста відчували її на різних етапах. Його представники докладно розповіли про напрямки своєї діяльності. Зокрема, маріупольської філії.

На завершення сторони обговорили можливі шляхи співпраці та обмінялися подарунками.