Новини

Назад

Вадим Бойченко відвідав ветеранів у госпіталі

10 вересня 2018, 12:42
786
Суспільство

Сьогодні Маріуполь відзначив 75-у річницю визволення міста від фашистських загарбників. Свято ветеранів та учасників бойових дій, які проходять курс лікування в госпітальних-геріатричному відділенні міської лікарні №9, відвідав міський голова Вадим Бойченко.

«Ви подарували нам мир і свободу. Ціною мужності та відваги розвивали Маріуполь. Ви це робили не для себе, а для дітей, онуків і правнуків. Ви навчили працювати, боротися, стійкості духу і твердо дивитися проблем в очі. Ми цінуємо те, що ви для нас зробили. Ми також, як і ви, розвиваємо наше місто для майбутніх поколінь. Найважливіше - не забувати. Щоб подвиг, героїзм і мужність, які лягли в основу довгоочікуваної перемоги, передавалися з покоління в покоління. Щоб наші діти виховувалися на принципах миру та свободи»,
зазначив мер.

Міський голова подякував за те, що в післявоєнні роки вони відбудували заново Маріуполь. Своєю працею вони створювали дороги, дитячі садки, лікарні, піднімали заводи.

«Ми сьогодні встали на твердий шлях свого розвитку. Ми хочемо подарувати сучасне, сильне місто Маріуполь, яке  повинно  стати символом надії для наших дітей. Я хочу, щоб вони пов'язували своє майбутнє з нашим містом. Я хочу, щоб ми з вами пишалися та любили наш Маріуполь», - підкреслив Вадим Бойченко.

Кожен отримав квіти, подарунок та слова подяки за мир. У свою чергу, ветерани подякували Вадима Бойченко за зміни, які відбуваються в місті. Вони бачать, як Маріуполь зростає, розквітає і стає яскравим містом Приазов'я.