vision

Новини

Назад

Вадим Бойченко спробував смакоту української кухні і привітав маріупольців з Днем Незалежності

24 серпня 2017, 20:23
1394
Суспільство

Сьогодні Маріуполь разом з усією Україною відзначає День Народження рідної країни. На вулицях для жителів організовані стріт-фуди, фото-локації на фоні національної символіки, веселі конкурси та розважальні концерти місцевих виконавців. Міський голова Вадим Бойченко теж із задоволенням взяв участь у святкуванні.

Тисячі жителів Маріуполя пробували різні страви національної української кухні. Мер зазначив, з якими гостинністю і позитивом зустрічали в кожному наметі з їжею. «Я дуже радий вашому настрою, ви своєю енергією просто заряджаєте і показуєте, наскільки щедра українська культура», - подякував за гостинці Вадим Бойченко.

На головній сцені біля Драмтеатру міський голова зазначив, що Незалежність - це сила, яка живе в серці кожного і відбивається в реальних вчинках. Також закликав жителів разом прагнути до розвитку і процвітання рідного міста на благо країни.

«Україна - це ми з вами. Від Півночі до Півдня, від Заходу до Сходу - ми любимо свою країну і пишаємося, що ми українці. Сьогодні ми відзначаємо День Народження України в мирному і безпечному місті Маріуполі. Зі святом, Маріуполь!» - привітав Вадим Бойченко.