vision

Новини

Назад

Вадим Бойченко привітав новообраних голову та депутатів Маріупольської районної ради

02 грудня 2020, 13:06
763
Суспільство

Сьогодні відбулася перша сесія Маріупольської районної ради. До її складу увійшли 54 депутати від трьох політичних сил, а головою став Степан Махсма. Мер Маріуполя Вадим Бойченко зауважив, що для депутатів робота в новоствореній раді – це виклик, який потребує сміливих і швидких рішень.

Міський голова підкреслив, що у новообраних депутатів - відповідальна місія, бо в них повірили жителі. Також додав, що рада повинна стати міцною командою, адже перед нею стоїть одне завдання – розвиток району. А Степана Махсму назвав справжнім лідером, на якого необхідно рівнятися.

«Впевнений, що той досвід, який був набутий у розвитку Маріуполя, ви зможете тиражувати у масштабах району. Це велика відповідальність, яка стоїть викликом перед кожним з вас. Ви сьогодні маєте амбіції розвивати місто та регіон, посилювати нашу громаду. Ви повинні думати про кожного та чути кожного», - зазначив Вадим Бойченко.

Під час першого пленарного засідання депутати склали присягу й обрали головою районної ради Степана Махсму, який раніше обіймав посаду секретаря Маріупольської міської ради, а до того був головою селища Сартана.

«Для нас важливо, щоб жителі кожної громади відчували нашу підтримку. Тепер необхідно займатися кропіткою працею там, де нас обрали. В місті, селищах, селах. Ми станемо надійними помічниками для субрегіонального розвитку, а я обіцяю гідно представляти район на всіх рівнях. Дякую за підтримку», - зауважив Степан Махсма.

До привітань приєдналися народні депутати України Вадим Новинський та Дмитро Лубінець. Вони побажали депутатам та голові районної ради плідної праці та об’єднатися заради розвитку району.

«Тепер перед депутатами стоїть одна мета – захищати інтереси кожного жителя району. За останні п’ять років у Маріуполі ми побачили великі зміни. Нові парки та сквери, оновлені школи та лікарні, транспорт. Все це заслуга міського голови Вадима Бойченка та його команди, в складі якої і Степан Махсма», - зауважив Вадим Новинський.

Читайте також наші новини у Facebook та Telegram.