Вадим Бойченко привітав хокейний клуб «Маріуполь» з першою перемогою в УХЛ

31 жовтня 2020, 17:15
730
Суспільство, Спорт

На новій льодовій арені Mariupol Ice Centre відбувся матч третього туру чемпіонату УХЛ між ХК «Маріуполь» та «Крижаними Вовками». За підсумками гри, маріупольський клуб здобув впевнену перемогу - 3:1. З першою в історії клубу перемогою команду «Маріуполь» привітав міський голова Вадим Бойченко.

«Вітаю нашу маріупольську хокейну команду на чолі з Олександром Сеукандом з їх першою перемогою в українському чемпіонаті. Це була захоплююча гра, в якій наші хлопці проявили себе справжніми бійцями. Упевнений, попереду наш ХК «Маріуполь» здобуде ще безліч перемог і отримає титул чемпіонів. Бажаю удачі та нових звершень», - сказав міський голова.

Рахунок у грі відкрив капітан маріупольського клубу Володимир Чердак, який відправив шайбу в ворота суперників на 5-й хвилині матчу. Всього через десять хвилин відрив КХ «Маріуполь» збільшив Кирило Бондаренко. Незадовго до другого періоду суперники скоротили відставання, коли фінський легіонер «Крижаних Вовків» Еету Моксунен закинув шайбу в ворота маріупольського клубу. Але вже на 48-й хвилині матчу «Маріуполь» знову збільшив відрив - Вадим Мазур переграв голкіпера суперників Андрія Стельмаха і відправив шайбу у ворота. Підсумок матчу 3:1 на користь ХК «Маріуполь».