A-A+vision

Новини

Назад

Вадим Бойченко передав ордери на квартири вдовам загиблих службовців

24 серпня 2017, 13:40
1109
Суспільство

В День Незалежності України дві маріупольські родини, кормильці яких загинули під час виконання службових обов’язків, отримали ключі та ордери на нові квартири. Згідно рішенню депутатів Маріупольської міської ради, житло було придбано за рахунок коштів місцевого бюджету. Загальна вартість квартир – майже півтора мільйони гривень. Відомства, у яких проходили службу загиблі, забезпечать родини меблями та оснащенням.

Заклав початок для затишного житла міський голова Вадим Бойченко. Він особисто передав ордери та ключі новим господаркам квартир та подарував їм цінні дарунки – плазмові телевізори.

Під час спілкування з родиною загиблого службовця ГУ ДСНС України в Донецькій області,  Вадим Бойченко підкреслив, що міська влада не могла не допомогти родинам маріупольських героїв.

«Вони віддали життя заради майбутнього України, заради майбутнього наших дітей. Ми відразу зробили все можливе, щоб хоч чимось допомогти родинам загиблих, бо, з втратою кормильців, родинам буде дуже важко піднімати на ноги дітей»,
зазначив мер

Вадим Бойченко додав, що квартири сьогодні отримали родини двох загиблих героїв – співробітника Служби безпеки України та Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій. У загиблих залишилися діти та літні батьки. За словами міського голови, родини мали можливість самі обирати яке саме житло їм потрібно.

«Рішення з виділення квартир було одноголосно підтримано депутатами. Символічно, що саме сьогодні, в День Незалежності, ми вручаємо ключі від квартир сім’ям, кормильці яких загибли заради миру та безпеки нашої країни»,
підкреслив Вадим Бойченко