vision

Новини

Назад

У Маріуполі впровадять електронний квиток у міському транспорті

17 лютого 2021, 15:35
901
Засідання виконавчого комітету, Транспорт

На засіданні виконавчого комітету підтримали реалізацію пілотного проєкту з впровадження електронного квитка у міському транспорті. Першопрохідцем стане автобусний маршрут №16А, який з’єднує житловий масив Західний з Лівобережним районом. Міський голова Вадим Бойченко наголосив, це ще один крок до формування європейської транспортної системи.

«Маріуполь - перше місто, яке приєдналося до державного проєкту Smart Ticket. Ми послідовно йшли до цього. За останні роки повноцінно оновили парк МТТУ, відкрили сучасний диспетчерський пункт. Ключове – 80% транспорту є муніципальним.  Сьогодні стоїмо на порозі модернізації депо. Автоматизована система оплати проїзду ще одна складова нової транспортної моделі», - підкреслив Вадим Бойченко.

Директор департаменту транспорту та зв'язку Василь Клат розповів,  Маріуполь підписав меморандум з Міністерством інфраструктури України та Галузевим центром цифровізації та кібербезпеки на впровадження даного проєкту. Вже наступного тижня почнеться встановлення 40 валідаторів (транспортних терміналів) в 10 автобусах. Повноцінно система запрацює наприкінці березня – на початку квітня.

«Оплата проїзду буде здійснюватися двома методами: за допомогою банківської платіжної картки та готівковими грошами. При цьому кондуктор буде прикладати власну картку та здійснювати валідацію оплати», - зазначив директор департаменту.