Новини

Назад

У Маріуполі Ізабель Дюмон провела міні-урок французького

11 липня 2018, 21:40
737
Суспільство, Культура

Вперше в Маріуполі пройшов культурний фестиваль, присвячений Дню взяття Бастилії. Він відбувся в рамках підтримки дружніх відносин між Маріуполем і містами Франції. Захід відвідали делегація на чолі з Послом Франції в Україні Ізабель Дюмон та міський голова Вадим Бойченко.

Сьогодні відбувається визнання тих заслуг, того складного шляху, який проходить Маріуполь. І це визнання відкриває нові можливості перед нашим містом. Завдяки чіткій і злагодженій позиції команди Ізабель Дюмон, Маріуполь отримав визнання на міжнародному рівні. Те, що ми робимо - робить місто розумним, сильним і надихаючим,
зазначив Вадим Бойченко.

На невеликий проміжок часу Міський сад перетворився на справжню Францію. Навколо лунали французькі мотиви, а жителі замість звичного «привіт» говорили один одному «бонжур». На місці працювало десятки локацій, які були до душі як маленьким, так і дорослим.

Тисячі маріупольців насолодилися виставками картин і старовинних грамофонів, концертом в стилі Мулен Руж, кінопоказами та фестивалем вуличної їжі. Могли взяти участь у вікторинах, гонках на триколісних велосипедах і самокатах, в майстер-класі з танців, зробити фото з мімами. Локації були різними за напрямками, але всі вони мали спільне - передавали дух і колорит Франції.

Разом з жителями і гостями міста Ізабель Дюмон та Вадим Бойченко робили пам'ятні знімки біля фотозон, слухали пісні на грамофоні та подивилися на виступ маріупольських артистів. Посол зі сцени вчила маріупольців фразам про любов до Маріуполя на французькій мові. Заняття довелося глядачам до душі. Діти і дорослі з запалом повторювали словосполучення про своє рідне місто.

Для мене Маріуполь - особливе місто. Ми бачимо, як воно швидко розвивається. Ми хочемо бути частиною маріупольської історії та вирішили відсвяткувати цей день тут. Свято символізує єдність, і ми б хотіли передати цей символ до Маріуполя,
підкреслила Ізабель Дюмон.

Також Посол висловила величезну подяку міському голові та його команді за організацію фестивалю.