A-A+vision

Новини

Назад

У Маріуполі ірландський професор розповів про сучасні методики навчання людей поважного віку

18 червня 2019, 17:23
585
Суспільство, Освіта

На базі Донецького державного університету управління ірландський професор Роб Марк провів тренінг. Навчання пройшло для викладачів Університету третього віку ДонДУУ. Даний проект реалізується на базі університету за підтримки європейських партнерів вже четвертий рік.

Так, в 2015 році в рамках реалізації освітньої програми Європейського Союзу "Еразмус +" та за підтримки Фонду розвитку Маріуполя на базі університету була обладнана спеціальна аудиторія. Тут безкоштовно навчаються маріупольці шанобливого віку. З моменту початку проекту його пройшли більше 150 людей.

Лекції читають по найбільш затребуваним напрямками. Наприклад, базові програми по роботі з комп'ютером та розмовна англійська. Також викладають основи пенсійного забезпечення та соціальної грамотності, проводять онлайн екскурсії по країнам світу.

Професор приїхав з візитом в рамках реалізації проекту від Британської Ради. Основна мета - донести сучасні методики навчання людей похилого віку. Роб Марк зазначив ключові відмінності в підходах до освітнього процесу. І підкреслив важливість даного напрямку для гармонійного розвитку суспільства в цілому. Лекція пройшла англійською мовою.

За словами керівника відділу міжнародного співробітництва університету Ірини Сікорської, даний проект відкриває для людей третього віку нові можливості.

«Від Роба ми дізналися про можливості їх інтеграції в основний освітній процес. Про масштаби, які набув даний освітній напрямок у всьому світі. Отримали дієві методи. Тепер, з їх допомогою, зможемо налагодити внутрішню комунікацію в стінах одного університету між кардинально різними віковими групами », - підкреслила Ірина Сікорська.

Також сьогодні пройшла лекція в стінах туристичного центру «Вежа». Там Роб Марк розповів студентам університету та слухачам шанобливого віку про сучасні освітні тенденції.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.