A-A+vision

Новини

Назад

У Маріуполі діти з різних куточків України грали гімн Європейського Союзу

18 травня 2019, 15:20
415
Культура

Сьогодні на Театральній площі відбувся музичний флешмоб, приурочений до Дня Європи. Понад 300 учасників III Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Зіграємо разом» подарували мешканцям музичний подарунок. Вони спільно виконали «Оду до радості» Людвіга ван Бетховена та «Боже великий, єдиний, нам Україну храни» Миколи Лисенка.

Учасниками флешмобу стали учні музичних шкіл та коледжів Маріуполя та інших міст Донецької області, Києва і Харкова. Насолодитися музикою юних скрипалів, віолончелістів та хористів прийшли небайдужі маріупольці.

Директор департаменту культурно-громадського розвитку Діана Трима привітала учасників, наголосивши на важливості даного заходу для Маріуполя.

«Це дуже важлива подія для нашого міста. Я рада, що конкурс стає традиційним. Це чудово, що в центрі Маріуполя діти з різних міст України разом грають гімн Європейського Союзу. Це об'єднує всіх нас», - зазначила вона.

Зазначимо, 18-19 травня в Маріуполі буде проходити III Всеукраїнський фестиваль-конкурс ансамблів та оркестрів струнно-смичкових інструментів «Зіграємо разом - 2019». Організаторами фестивалю-конкурсу є Європейська Асоціація викладачів-струнників «ESTA-Ukraine», управління культури і туризму Донецької облдержадміністрації, Донецький обласний навчально-методичний центр культури і департамент культурного-громадського розвитку Маріупольської міської ради.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.