A-A+vision

Новини

Назад

У Центральному районі близько 400 будинків приєдналися до ОСББ

13 серпня 2020, 13:02
619
Суспільство, Житлово-комунальне господарство

Міська Програма підтримки ОСББ продовжує міняти двори об'єднань у всіх районах міста. Також реалізація проєкту дала можливість самостійно розпоряджатися благоустроєм своїх будинків і прибудинкових територій, проводити масштабні ремонти і створювати «Затишні двори». Міський голова Вадим Бойченко продовжує підписувати Меморандуми про співпрацю з головами ОСББ. Так, кардинальні зміни отримали будинки по проспекту Миру, 110, вул. Зелінського, 30 і 33.

Завдяки спільним зусиллям жителів, голів ОСББ та міста ми отримуємо успішний результат. Разом робимо Маріуполь ще більш комфортним, безпечним і затишним. Наші діти повинні бачити, як модернізується місто та пов'язувати з ним своє майбутнє, - підкреслив мер.

Три багатоквартирних будинки по проспекту Миру, 110, вул. Зелінського, 30 і 33 увійшли в ОСББ в різний час. Вирішили об'єднати свої зусилля заради створення спільного місця дозвілля у дворі. Жителі розповідають, раніше тут був занедбаний майданчик без лавок та гойдалок. Завдяки «Затишному двору», з'явилася сучасна упорядкована територія. Заасфальтували дорогу, встановили лавочки, альтанки, дитячий майданчик.

«Нам раніше навіть не було де посидіти у дворі. Тепер ми можемо спілкуватися, дітям є, де гуляти. І будинок наш повністю змінився. Замінили вікна, електромережі, провели капітальний ремонт покрівлі. Живу на 9 поверсі і під час дощів квартиру затоплювало. Латкові ремонти не допомагали. Тепер проблему вирішено», - радіє жителька будинку по проспекту Миру Тетяна Бауліна.

На сьогоднішній день в місті зареєстровано 870 ОСББ, з них в Центральному районі - 373. З 2016 року на їх підтримку було направлено 790 млн грн з міського бюджету.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.