A-A+vision

Новини

Назад

Створення «Зеленої ради» і надання соціального житла. У Маріуполі відбувся виконком

16 травня 2019, 17:01
609
Засідання виконавчого комітету

В ході засідання виконавчого комітету розглянули 46 питань. Особливу увагу приділили доходам і видаткам місцевого бюджету. Також на порядку денному було: затвердження технічних проектів, виділення соціального житла для переселенців і створення «Зеленої ради» в Маріуполі.

Засідання почалося з подарунків. Так, учні школи № 7 вручили міському голові Вадиму Бойченко інтерпретацію логотипа міста. Картина з «якорем» була створена спільними зусиллями учнів з пластикових кришок. В рамках еко-акції їх було зібрано близько 27 тисяч. Учні висловили подяку меру за його активну роботу в поліпшенні інфраструктури міста.

У свою чергу Вадим Бойченко подякував учням за активність.

Я радий, що молодь активно залучається до процесу переродження міста Маріуполя. Думає і розробляє екологічні проекти. Це формує новий рівень життя в місті. Сьогодні ми будемо говорити про більш широкі питання екології в місті Маріуполь
зазначив міський голова.

Серед ключових прийнятих технічних проектів - фонтан на площі Свободи, будівництво басейну в Лівобережному районі і капітальний ремонт адміністративної будівлі, на базі якого буде створена «Українська академія лідерства».

Ми станемо одним з небагатьох міст України, яке підтримало масштабну ініціативу створення офісу Української академії лідерства. Тепер наші з вами діти в рідному місті будуть розвиватися і формувати стратегію розвитку Маріуполя,
зазначив Вадим Бойченко.

Активне обговорення на засіданні викликало створення в місті екологічної організації нового формату - «Зеленої ради». До її складу увійдуть 23 людини і вже до кінця травня відбудеться її перше засідання. Основний напрямок діяльності - підвищення інформованості населення з питань екологічної грамотності, розробка проектів з поліпшення екологічної обстановки в місті.

Також затверджено рішення з надання житла переселенцям. Одним з унікальних випадків стало включення до числа службової житлової площі квартири, яка була безкоштовно надана Головному управлінню Національної гвардії України. Таким чином маріупольчанка хотіла висловити подяку захисникам країни.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.