A-A+vision

Новини

Назад

Не гірше, ніж 47. У Маріуполі з'явиться ще одна опорна школа

24 січня 2020, 16:35
979
Суспільство, Освіта

Сьогодні голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Кириленко та міський голова Вадим Бойченко відвідали об'єкти, які змінюють або продовжать міняти обличчя Маріуполя. Зокрема, ознайомилися з роботою оновленої школи № 47, а також проінспектували хід капітального ремонту в школі № 26. Вона стане опорною в Приморському районі.

Школа №47 отримала «нове життя» у вересні минулого року. Після масштабної реконструкції навчальний заклад кардинально змінився. Відремонтовані класи, наповнені інтерактивним обладнанням і сучасними меблями. Перетворені спортивний, актовий зали і їдальня. Гостям продемонстрували інтерактивну панель і цифровий мікроскоп. У класі іноземних мов - унікальне лінгвофонное обладнання.

Наше завдання - створити необхідну інфраструктуру для нашої молоді. Сьогодні це сама технологічна школа нашого міста. Тут створені всі умови для всебічного розвитку дітей,
підкреслив Вадим Бойченко.

Особливою гордістю школи є їдальня з сучасним німецьким обладнанням. Воно дозволяє швидко приготувати їжу і мінімізує частку людської праці.

Територію установи упорядкували. Побудували унікальну спортивну площадку з футбольним і баскетбольним полями, багатофункціональним універсальним та волейбольним майданчиками, біговою доріжкою.

«Наш майданчик відкрито для всіх і став справжнім місцем зустрічей та спілкування», - розповіла директор школи Ніна Воробей.

Школа № 47- опорно-методичний центр Кальміуського району. Незабаром таким же оновленим центром, уже Приморського району, стане школа №26. У ній навчається близько 800 дітей.

З листопада минулого року почався капітальний ремонт об'єкта. Він не проводився з будівництва будинку в 1963 році. Керівник КП «Управління капітального будівництва» Галина Шейченко розказала, що за цей час встигли завершити демонтажні роботи, замінити віконні блоки.

Зараз проводять термомодернізацію будівлі, змінюють інженерні комунікації. Навесні приступлять до утеплення фасаду. Також створять сучасний спорткомплекс. Орієнтовна вартість робіт - понад 95 млн грн. Фінансування надходить з міського та державного бюджетів.

За словами Вадима Бойченка, головна мета - зробити якісний ремонт, щоб школа №26 стала освітнім центром Приморського району. Вона отримає новий вигляд. Буде створена сучасна інфраструктура, класи наповнять інформаційним обладнанням.

Павло Кириленко зазначив, обласна адміністрація бачить результат та готова допомагати в розвитку міста.

«Бачимо, що місто віддає всі сили на реалізацію проектів. Ми підходимо до співпраці концептуально. Аналізуємо потреби, які є і включаємось в роботу», - зазначив глава Донецької обласної державної адміністрації.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.