Новини

Назад

Художник з Берліна провів майстер-клас з живопису в Маріуполі

13 червня 2019, 10:51
297
Культура, Громадський бюджет

На Театральній площі пройшов мистецький пленер. У зображенні архітектурних об'єктів, при природному світлі, взяли участь маріупольські художники і аматори. Про тонкощі індустріального мистецтва розповів майстер з Берліна Алан Майер. Захід відбувся в рамках проекту «Пост-міст», який реалізується завдяки «Громадському бюджету».

Учасники художньої флешмобу малювали під відкритим небом, з видом на урбаністичний пейзаж. Створені картини стануть частиною виставки арт-проекту «Пост - міст». Вона відкриється 15 червня о 16:00, в холі торгово-розважального центру «Порт-Сіті». У виставці візьмуть участь 12 художників. Роботи продемонструють і відомі маріупольські фотохудожники. Буде представлена ​​динамічна відеоінсталяція.

За словами Алана Майера, урбаністика, як напрям в живописі, має давню історію становлення в Європі.

«Приїхавши в Україну, я відчув відсутність простору, де діячі мистецтва можуть обмінюватися досвідом. Творити, заради творчості, а не вигоди. Демонструвати свої напрацювання і талант. З метою розвивати мистецтво, став учасником індустріальної виставки в Маріуполі », - підкреслив Алан Майер.

Німецький художник, близько трьох років, реалізує інтеграційні проекти в Україні. Один з них - «Дифузія». В рамках виставки художники з Берліна неодноразово приїжджали до Краматорська для проведення майстер-класів з живопису. Також регулярно організовував гуманітарні збори в Німеччині для дітей з незаможних родин України.

Учасниця пленеру, маріупольська художниця, Катерина Карабен-Фортун розповіла про віддане кохання до індустріальної живопису після першої екскурсії на промислове підприємство міста.

«Тоді я побачила світ по-новому. Кожен гвинтик, труба, цегла в моїй голові - це крихти єдиного цілого. Основа урбаністичних пейзажів - створена людиною. І це надихає», підсумувала художниця.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.