vision

Новини

Назад

«Відкриття льодової арени - це велика перемога для Маріуполя і всієї Донецької області», - Президент України Володимир Зеленський

22 жовтня 2020, 19:37
1351
Суспільство, Спорт

У Маріуполі відбулося урочисте відкриття льодової арени «Mariupol ice center». У ньому взяв участь Президент України Володимир Зеленський. Він символічним кидком шайби дав старт дебютного матчу ХК «Маріуполь» проти київського «Сокола». Захід проходить з дотриманням всіх карантинних вимог. Ведеться онлайн трансляція.

Володимир Зеленський наголосив на важливості даного заходу для Сходу України. За словами Президента, відкриття льодової арени - це велика перемога для Маріуполя і всієї Донецької області.

«Я думаю, що це дуже важливо, щоб жителі бачили, що тут є життя, тут будується Україна. Я впевнений, що ми з вами, крім сучасних зірок, побачимо на цій арені маленьких зірочок, які в майбутньому стануть великими спортсменами, що представлятимуть Україну на європейських, світових змаганнях, Олімпійських іграх. І вони будуть привозити в Україну свої перемоги», - підкреслив лідер держави.

Володимир Зеленський додав, що льодова арена - це яскравий приклад плідної співпраці держави, міста і приватного бізнесу. Після його вітання, на лід вийшли хокеїсти і почався матч. Нагадаємо, змагання проходить в рамках чемпіонату Української хокейної ліги сезону 2020/21.

На урочистій церемонії відкриття присутні міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт, генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков, легендарний легкоатлет, чемпіон Олімпійських ігор Сергій Бубка, український політик і державний діяч Борис Колесніков, перший заступник міського голови Михайло Когут, заступник міського голови Ксенія Сухова.