sitemapvision

Новини

Назад

Віце-прем'єр-міністр Олексій Резніков вважає Маріуполь прикладом успішного розвитку

14 вересня 2021, 13:12
544
Суспільство

Маріуполь є флагманом розвитку Донецького регіону. Про це заявив віце-прем'єр-міністр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков. Він високо оцінив будівництво першого в Україні сталевого будинку та умови реабілітації у Лівобережному центрі для дітей з інвалідністю.

Під час огляду будівництва сталевого будинку міський голова Вадим Бойченко розповів, що 120 маріупольців отримають нове житло. Серед них – нові маріупольці, лікарі та медики.

«Ключове для нас – дати можливість, у першу чергу, кваліфікованим новим маріупольцям отримати комфортні умови для проживання у місті. Будинок буде максимально енергоефективний та безпечний. У нас вже є проєкт другого подібного будинку по вулиці Азовстальській, 5», - розповів Вадим Бойченко.

Проєкт фінансується з боку Маріупольської міської ради, Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Групи Метінвест. Сталь для будинку виробляють на маріупольських меткомбінатах.

На сьогодні вже зроблений цокольний поверх, будують перший та другий. Представники підрядної організації підкреслили, повністю завершити всі роботи планують вже влітку 2022 року.

Олексій Резніков наголосив, Маріуполь є прикладом успішного розвитку для інших міст.

«Я в захваті від того, що бачу та від подальших планів. Будівля інноваційного характеру. Важливо, що вона розрахована на тих, хто найбільше потребує житла. У Маріуполі так високо підняли планку, що іншим дуже важко буде йти за такими стандартами», - сказав віце-прем'єр-міністр.

Також Вадим Бойченко та Олексій Резніков оглянули Центр реабілітації дітей з інвалідністю у Лівобережному районі міста. Мер розповів, Центр обслуговує дітей Лівобережного та Кальміуського районів. Вже наступного року оновлять другий центр, де такі ж можливості отримають діти Центрального та Приморського районів.

Олексій Резніков високо оцінив умови для реабілітації дітей та висловив впевненість, що другий заклад матиме такий самий рівень для комфортного зростання та соціалізації маленьких маріупольців.