A-A+vision

Новини

Назад

Василь Вірастюк і Олександр Лашин зустрілися з маріупольськими студентами

19 листопада 2019, 12:00
544
Освіта

Неодноразовий чемпіон світу в силовому багатоборстві Василь Вірастюк та відомий український богатир Олександр Лашин завітали до Донецького юридичного інституту МВС України. Близько 200 студентів другого факультету зустрілися з найсильнішими людьми України у рамках проведення засідання «Університету культури».

Подібні заходи проходять у ДЮІ кожного місяця, з вересня 2018 року. Їх мета – знайомство молоді з успішними представниками різноманітних напрямків діяльності, які можуть стати прикладом для підростаючого покоління. Також вони мотивують курсантів на добрі вчинки та надають впевненості у виборі нелегкої справи – служінні українському народові.

Ця зустріч була спрямована на популяризацію серед особового складу вишу здорового способу життя та ролі спорту в житті майбутніх поліцейських. Модератором заходу виступив проректор ДЮІ, капітан поліції Денис Нестеров.

Так, гості розповіли студентам про свій життєвий шлях та джерела мотивації у досягненнях спортивних цілей. Після вільного спілкування Василь Вірастюк та Олександр Лашин спробували свої сили в кульовій стрільбі, ознайомилися з умовами проживання та навчання курсантів, а також повечеряли в їдальні інституту.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.