A-A+vision

Новини

Назад

Вадим Бойченко забив гол та «розчесав» поле

14 серпня 2017, 13:39
758
Спорт, Житлово-комунальне господарство

У ворота нового футбольного міні-поля зі штучним покриттям загальноосвітньої школи №17 міський голова Вадим Бойченко оформив гол та «розчесав» його газон. Футбольний куточок стане подарунком для школярів та жителів Правого берега від міської та обласної влади. При спільному фінансуванні в місті до кінця року з'явиться 9 таких полів. Місто виділило на реалізацію цієї програми 6,5 млн грн.

В рамках святкування 85-річчя Донецької області в селищі Правого берега з'явиться спортивний куточок. За рахунок міського бюджету виконано облаштування основи футбольного поля, а за обласні кошти - зроблено покриття, встановлені футбольні ворота та огорожа.

Територія загальноосвітньої школи стане спортивним центром селища. На новому футбольному міні-поле будуть грають школярі, їх батьки та місцеві команди.

Мер спопробував зіграти на новому футбольному полі. Він приміряв на себе амплуа «нападника», а заступник міського голови Олександр Кочурін - воротаря. Вадим Бойченко з першого разу забив «пенальті», вдруге «атака» була відбита. У підсумку перемогла дружба - 1:1.

На думку міського голови, з появою футбольного поля у дітей з'являється вибір: сидіти біля комп'ютера або займатися спортом.

«Хотілося б, щоб і дорослі, і діти займалися спортом, але для цього елементарно потрібно створювати умови. Є в цілому концепція розвитку спорту, згідно з якою при школах та дитячих садах повинні з'являтися спортивні споруди, де б наше підростаюче покоління могло залучатися до спортивного життя міста. В кінцевому підсумку, кожна школа повинна бути оснащена багатофункціональним полем»,
підкреслив Вадим Бойченко.

Жителі настільки раді появі футбольного поля, що купили інвентар по догляду за ним. Міський голова похвалив за ініціативність та «розчесав» газон футбольного поля.

За словами директора загальноосвітньої школи №17 Ольги Карпенко, раніше поле було не пристосоване до гри, і спортсмени їхали займатися на інші майданчики. Тепер все стане інакшим, бо з’явилася надія, що тут знову життя заб'є ключем.

«Це острівець культури, спорту, здоров'я на все селище, - ділиться враженнями Ольга Карпенко. – Таким чином, у нас на Правом березі починається нове життя, відроджується спорт та культура здорового способу життя».

Скоро таке ж футбольне поле з'явиться й біля загальноосвітньої школи №52. Тут вже виконано облаштування основи під майбутній майданчик. Діти з нетерпінням чекають, коли і на їх вулиці буде спортивне свято.