A-A+vision

Новини

Назад

В Маріуполі пройде Міжнародний фестиваль «Jazz Bez»

07 листопада 2019, 14:13
349
Суспільство, Культура, Анонси міських заходів

ХІХ Міжнародний фестиваль сучасної імпровізаційної музики Jazz Bez знову прямує до Маріуполя. Глядачі точно запам`ятають початок останнього місяця року. Цього разу маріупольців чекає космічний джаз, балканський фольк і магія балафону. Місто порине у музичний вир 10 та 11 грудня: чотири музичних виступи за два дні. Для гостей фестивалю виступатимуть найкращі виконавці джазу з різних куточків Європи та США.

Фестиваль Jazz Bez буде проходити одночасно в 15 інших містах України та Польщі. Місто Марії приймає фест вдруге.

10 грудня о 19.00 - концерт Nova (Швейцарія) та Yes! Trio (США).

11 грудня о 19.00 - концерт Greg Osby & Tal Cohen (США / Австралія) та Zagorski & Kadziela (Польща).

Nova (Швейцарія)

Це однозначно перформанс, який потрібно побачити і почути в грудні. Швейцарське аудіовізуальне тріо гітариста Крістіана Затту, басиста і художника Флоріана Болігера, а також барабанщика Флоріана Хосла вдало поєднує джазову музику з психоделiчним відео.

Yes! Trio (США)

Всі знають, що Нью-Йорк — котел націй, і ось вам яскраве підтвердження. У підвалі клубу Smalls зустрілися єврей-інтелектуал з Бостона, афроамериканець та ізраїльтянин з єменсько-марокканським корінням.

Greg Osby & Tal Cohen (США /Австралія)

Американський саксофоніст Грег Осбі і австралійський піаніст Тал Коен привезуть єврейський фолк з класичним джазом. Критики обіцяють масу пристрасті і креативу.

Zagorski & Kadziela (Польща)

Барабанщик Адам Загорські і саксофоніст Мацей Кадзiля грають разом з 2016 року. Zagorski & Kadziela привезуть до Маріуполя авангардну музику з польським фолком. Буде справжній фестивальний ексклюзив. У дуету запланований всього один концерт, який пройде в місті Марії. Чекаємо обіцяний критиками «вибух, шаленство і креатив».

Концерти проходитимуть в приміщенні Маріупольської камерної філармонії (пр. Металургів, 52). Квитки можливо придбати в культурно-туристичному центрі “Вежа” (вул. Архітектора Нільсена, 34) з 1 листопада. Додаткова інформація за телефона: 097-618-40-85, 050-97-19-587.

Захід пройде за підтримки Посольства США в Україні, посольства Австралії в Україні, благодійного фонду FONDATION SUISA, фонду Pro Helvetia, Польского Інституту в Києві, Культурного Центру в Перемишлі, Old Fashioned Radio, Маріупольської міської ради та ККП «М.ЄХАБ».

Читайте також наші новини у Facebook та Telegram.