vision

Новини

Назад

У Маріуполі визначили орган управління якістю атмосферного повітря

10 лютого 2020, 18:04
342
Екологія, Сесії міської ради

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14 серпня 2019 року № 827 «Деякі питання здійснення державного моніторингу в галузі охорони атмосферного повітря» встановлюється новий Порядок здійснення державного моніторингу в галузі охорони атмосферного повітря. Він дозволить визначити основні вимоги до організації та здійснення державного моніторингу у галузі охорони атмосферного повітря, взаємодії центральних та місцевих органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування у процесі забезпечення їх інформацією щодо стану атмосферного повітря та інформування населення під час прийняття відповідних рішень.

Відповідно до рішення міської ради №7/48-4797 від 24.12.2019 в агломерації Маріуполь визначено орган управління якістю атмосферного повітря. Ним стало управління з питань екології, енергоменеджменту та охорони праці Маріупольської міської ради.

До його функцій входить постійний моніторинг стану атмосферного повітря шляхом проведення маршрутних замірів пересувною лабораторією «Атмосфера», оброблення даних від автоматизованих постів спостереження та лабораторії, оперативне інформування населення через офіційний сайт міської ради та інтерактивну екологічну карту міста Маріуполя. Також управлінням здійснюється оцінка та прогнози стану атмосферного повітря, забезпечення координації суб’єктів моніторингу атмосферного повітря та управління його якістю на рівні агломерації. Орган управління якістю атмосферного повітря займається розробкою та затвердженням програми державного моніторингу у галузі охорони атмосферного повітря, планів поліпшення якості атмосферного повітря та короткострокових планів дій для агломерації.

Читайте також наші новини у Facebook та Telegram.