A-A+vision

Новини

Назад

У Маріуполі пройдуть концерти, присвячені волонтерам і захисникам України

03 грудня 2019, 16:01
315
Суспільство, Культура, Анонси міських заходів

5 грудня в 15:00 у Маріупольській камерної філармонії відбудеться симфонічний концерт. Жителі міста зможуть насолодитися живим оперним співом у супроводі класичної музики абсолютно безкоштовно.

Концерт присвячений Дню волонтера та пройде в рамках візиту представників громадської організації «Національна рада жінок України» (НРЖУ). Уже завтра до Маріуполя приїдуть солісти Національної опери та хору. Серед них - Заслужена артистка України, Посол Миру Ірина Персанова, Лауреат Міжнародних конкурсів, провідний соліст Національної опери України Василь Колибаб'юк і солістка Національного хору імені Верьовки Тетяна Сарапіна.

У волонтерської делегації насичена програма візиту. У школах міста гості проведуть патріотичні майстер-класи. В рамках проекту «Святий Миколай дарує надію і віру» передадуть книги і листи від київських школярів дітям Маріуполя. Запланована і передача гуманітарної допомоги в дитячий будинок від волнтеров з Іспанії та Німеччини.

Також 6 грудня о 14:00 на базі ДК «Український дім» відбудеться масштабний концерт, присвячений Дню Збройних сил України. На ньому учасники делегації подарують кілька номерів маріупольцям.

«Ми хочемо сказати захисникам нашої країни і волонтерам - велике спасибі! Завдяки їм ми кожен день можемо жити і працювати на рідній землі, з величезною любов'ю в серці до України», - зазначила експерт з питань освіти і виховання НРЖУ Тетяна Тарасова.

Читайте також наші новини у Facebook та Telegram.