sitemapvision

Новини

Назад

У Маріуполі побутові відходи перероблятимуть в електроенергію

04 листопада 2019, 16:01
1457
Суспільство, Екологія, Житлово-комунальне господарство

Сьогодні на полігоні твердих побутових відходів запустили біогазову станцію. Її потужність - 1,2 МВт. Це дозволяє виробляти з метану електроенергію. Обсяг інвестицій в проект склав понад 2 млн євро. У запуску взяв участь перший заступник міського голови Михайло Когут.

Станція була створена зусиллями групи компаній «Укртепло». За словами Михайла Когута, це дуже значуща подія для міста. Даний проект дозволяє поліпшити екологічну ситуацію та безпеку на полігонах.

«Зараз розробляється стратегія поводження із твердими побутовими відходами. Сподіваюся, що незабаром за допомогою французьких колег з фірми «Beten Ingenierie» ми реалізуємо проект з управлінню ТПВ: від збору сміття до його сортування і поховання», - зазначив Михайло Когут.

Засновник групи компаній «Укртепло» Іван Надєїн підкреслив, що об'єкт буде виробляти більше 10 млн кВт електроенергії на рік. Крім того, це нові робочі місця і додаткові надходження до бюджету міста.

«Маріуполь сьогодні активно розвивається. Нам важливо, що місцева влада підтримує такі проекти. Тут полігон досить потужний. Ми хочемо використовувати потенціал сміття. У будь-якій європейській країні його використовують, як товар і енергію. Розраховуємо, що газу для створення електроенергії вистачить на 10-15 років», - сказав Іван Надєїн.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.