A-A+vision

Новини

Назад

У Маріуполі обговорили реалізацію заходів з протидії наркоманії

30 червня 2020, 16:26
131
Суспільство

У Beetroot хабі пройшов круглий стіл в рамках протидії поширенню наркоманії в Маріуполі. Основна мета - налагодити комплексний алгоритм взаємодії всіх відомчих підрозділів, покликаних боротися з даною проблемою. На зустрічі були присутні представники муніципалітету, поліції, центрів пробації та громадських організацій.

В ході дискусії сторони обговорили інноваційні підходи в роботі з наркозалежними у відділах пробації. Також наголосили на важливості відкритої взаємодії і проведення превентивних заходів. Так, в місті реалізується перша муніципальна програма, спрямована на боротьбу з наркоманією - «Стоп-наркотик». Вона розроблена спільно з Головним управлінням поліції в Донецькій області та іншим відповідальними відомствами.

Також спільно з поліцією розробили широкий спектр заходів. Це організація навчальних тренінгів, впровадження механізму взаємодії з поліцією, створення соціального патруля. Впровадження онлайн інструментів для отримання інформації про наркопритони і появи написів про місця його продажу. Аналізується досвід інших міст для розробки програми по блокуванню телеграм-каналів, які розповсюджують наркотики.

У свою чергу, начальник Центрального відділу поліції ГУНП в Донецькій області Сергій Бичина підкреслив, що канали прискорюють процес пошуку наркоторговців. Цьому сприяє і залученість маріупольців в даний процес.

Організатором виступає благодійна організація «Клуб«Майбутнє» в партнерстві з департаментом з питань безпеки та запобігання корупції Маріупольської міської ради та відділами органів пробації Маріуполя.

Читайте також наші новини уFacebook та Telegram.