A-A+vision

Новини

Назад

У Маріуполі обговорили правила проходження обов'язкових медоглядів

25 лютого 2020, 12:07
458
Суспільство, Екологія

Співробітники управління з питань екології, енергоменеджменту та охорони праці провели семінар по правилами проведення обов'язкових попередніх та періодичних медичних оглядів. У ньому взяли участь працівники комунальних підприємств та структурних підрозділів міської ради.

Зустріч пройшла у форматі відкритого діалогу за схемою «питання - відповідь». Представники відділу гігієни праці нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки в місті Маріуполь, міського відділення управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування і департаменту охорони здоров'я міськради відповідали на питання по організації і термінах проведення медичних оглядів. Також фахівці розповіли про взаємодію комунальних підприємств, структурних підрозділів міської ради та лікувальних установ.

Представники наркологічного диспансеру та фонду соціального страхування ознайомили присутніх з Порядком проведення експрес-тестування на наркотики. Представник Держпраці розповів про виконання мінімальних вимог безпеки і захисту здоров'я при виконанні робіт, пов'язаних з використанням екранних пристроїв. Також він акцентував увагу на обов'язковому проходження медичних оглядів працівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.

Читайте також наші новини у Facebook та Telegram.