Новини

Назад

У Маріуполі діє 17 пунктів обігріву

16 грудня 2020, 13:49
660
Суспільство

Сімнадцять пунктів обігріву в усіх районах міста приймають усіх бажаючих. Вони розташовуються в відділеннях територіальних центрів і комітетах самоорганізації населення. Всі пункти забезпечені засобами індивідуального захисту. Про це розповів голова Центральної районної адміністрації Володимир Петров.

«Чотири пункти обігріву знаходиться в Центральному районі міста. У минулому році їх відвідали понад 150 осіб. При значному зниженні температури повітря передбачено розгортання цілодобових пунктів на базі районних адміністрацій», - зазначив він.

Заступник директора департаменту соціального захисту населення Віта Іваннікова розповіла, всі пункти забезпечені їжею і гарячим чаєм. На ці цілі було виділено понад 45 тисяч гривень, закуплено понад 3,5 тисячі продуктових наборів. У них входять: вермішель, чай, цукор, вафлі.

Також в пунктах обігріву є одяг, принесений небайдужими жителями. Представники Територіального центру соціального обслуговування Центрального району звернулися до маріупольцям із закликом приносити, по можливості, одяг і взуття за адресою: пр. Миру, 75б.