vision

Новини

Назад

У Маріуполі будуть надавати послуги з оформлення документів морякам

30 жовтня 2019, 17:40
1554
Суспільство

Сьогодні в Маріуполі відкрили Сервісний центр морського та річкового транспорту державного підприємства «Моррічсервіс». Якість сервісу оцінили міністр інфраструктури України Владислав Криклій, заступники міського голови Сергій Захаров і Олександр Кочурін, а також представники Маріупольського морського торгового порту.

Мета роботи Сервісного центру - якість та спрощення адміністративних послуг для моряків. «Моррічсервіс» надаватиме послуги з оформлення документів представникам понад 50 морських професій. Наприклад, оформити або продовжити посвідчення особи моряка або здати екзамен з перекваліфікації.

«Маріуполь - морське місто. Тому даний напрямок заслуговує на увагу. У центрі створені всі умови для комфортного сервісу. Наш наступний крок - створення сервісу «Держава в смартфоні». Найближчим часом заплановано запуск програми електронного сервісу «е-Гавань»», - повідомив Владислав Криклій.

Відкриття в Маріуполі центру обслуговування є завершальним етапом запланованої роботи підприємства «Моррічсервіс» на 2019 рік. Він також є в Херсоні, Одесі та Ізмаїлі.

«Маріуполь йде по шляху розвитку. Невід'ємна частина міста та життя багатьох його мешканців - море. Радий, що сьогодні в Маріуполі відкривається новий центр обслуговування моряків. Їм також будуть надавати сучасні послуги. Тут готові працювати швидко, комфортно, надійно і якісно. Цю філософію несе і Маріуполь», - зазначив Сергій Захаров.

Читайте також наші новини у Facebook та Telegram.