sitemapvision

Новини

Назад

У дворі Краєзнавчого музею можна побачити експонати, яким понад п'ять тисяч років

16 липня 2020, 14:00
462
Культура

Маріупольський краєзнавчий музей презентував оновлену екскурсію. Тепер у жителів і гостей міста є можливість побувати у внутрішньому дворі музею. На місці виставлено понад 40 кам'яних статуй, які в побуті часто називають «кам'яними бабами». Деяким з них більше п'яти тисяч років.

Відвідувачі екскурсії побачать музейні експонати епохи енеоліту, бронзового століття, середньовіччя та дві скіфські статуї, а співробітники музею розкажуть їх давню історію.

Кам'яні статуї різних епох присутні в колекціях всіх музеїв степової та лісостепової смуги причорноморських степів. Протягом тисячоліть народи степу створювали з каменю різноманітні скульптури. За часів середньовічних кочівників - це стало одним з яскравих проявів культури. З тієї епохи зберіглося найбільше предметів кам'яної антропоморфної скульптури.

Важливо відзначити, що на період чинного карантину, всі відвідувачі повинні бути в захисних масках. Одночасно на екскурсії можуть бути присутніми не більше 10 осіб. Краєзнавчий музей працює з 9:00 до 17:00, вихідні: понеділок, вівторок. Довідки за телефоном: (0629) 33 33 38.

Читайте також наші новини уFacebook та Telegram.