vision

Новини

Назад

Студентам Маріуполя розповіли про економічно вигідний механізм поводження з відходами

24 листопада 2020, 14:40
200
Суспільство, Екологія

Студенти Маріупольського коледжу Донецького національного університету економіки і торгівлі відвідали семінар «Відходи в доходи». Його провела голова Зеленої ради Валентина Абалмасова. Наприкінці заходу було підписано Меморандум щодо співпраці.

Для молоді, яка навчаєтеся за спеціальностями «готельно-ресторанна справа», «економіка підприємства та організація бізнесу» - це одна з основ для формування відповідального бізнесу в майбутньому.

Семінар пройшов у рамках проєкту «Підвищення конкурентоспроможності підприємств галузі гостинності та покращення іміджу готелів Азовського узбережжя, як соціально відповідальних бізнесів, через розвиток партнерства з кластером підприємців-переробників відходів, створення сортувальних станцій та надання послуг базам відпочинку з вивозу відсортованих відходів».

Цілі проєкту:

  • розвиток партнерства кластера підприємств галузі гостинності Азовського узбережжя з кластером підприємців-переробників відходів;
  • підвищення конкурентоспроможності підприємств галузі гостинності та покращення іміджу готелів Азовського узбережжя;
  • налагодження ефективної співпраці та покращення сприйняття громадянської екокультури на основі спільних цінностей і порозумінь;
  • налагодження довірчих зв’язків та розвиток взаємодії влади з громадськістю.

За результатами проєкту буде налагоджена міжкластеральна взаємодія між підприємцями кластеру переробників відходів та індустрії гостинності, у 20 готелях буде впроваджено практичний, зручний, економічно вигідний  механізму поводження з відходами.

Цей проєкт реалізується ГО «ЕКО ГУРТ» в партнерстві з Маріупольською міською радою, Зеленою радою, Мангушською районною держадміністрацією, кластером підприємців-переробників відходів та вторинної сировини, кластером підприємств галузі гостинності Азовського узбережжя та БО "БФ Діалог громад" у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Читайте також наші новини у Facebook та Telegram.