vision

Новини

Назад

Повідомлення про оприлюднення проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

25 листопада 2020, 16:45
225
Екологія

Повна назва документа державного планування: Програми охорони та оздоровлення навколишнього природного середовища на період 2021-2030 рр.

Маріупольська міська рада повідомляє про початок громадських обговорень проекту документу державного планування Програми охорони та оздоровлення навколишнього природного середовища на період 2021-2030 рр.

Головною метою Програмиметою є розробка комплексу узгоджених і взаємопов’язаних природоохоронних, правових, економічних, організаційно-технічних та інших заходів для відновлення і забезпечення сталого функціонування екосистеми міста Маріуполя, захист природних ресурсів від забруднення та виснаження, створення екологічно безпечних умов життєдіяльності населення і господарської діяльності.

Передбачувана процедура громадського обговорення:

Відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення звіту зі стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування  розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 25 листопада 2020 на сайті Маріупольської міської ради до 25 грудня 2020.

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

Ознайомитися з проєктом Програми охорони та оздоровлення навколишнього природного середовища на період 2021-2030 рр., звітом про стратегічну екологічну оцінку  та отримати додаткову інформацію можна за адресою: вул. Пушкіна, 96, м. Маріуполь, Донецька область, 87555 або  за телефоном: (0629)52-80-32 та Контактного центру +38 (067) 345-1555; +38 (050) 345-1555.

Зауваження і пропозиції до проєкту до Програми охорони та оздоровлення навколишнього природного середовища на період 2021-2030 рр. та звіту про стратегічну екологічну оцінку подаються до Виконавчого комітету Маріупольської міської ради Донецької області.

Відповідальна особа: начальник відділу з питань екології та енергоменеджменту управління з питань екології, енергоменеджменту та охорони праці міської ради Леонідов Денис Леонідович (контактні дані: eco.dep@mariupolrada.gov.ua, (0629) 52-80-32).

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів, пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Проведення транскордонних консультацій не передбачається.

Більше інформації у розділі «Екологічні програми міста».