sitemapvision

Новини

Назад

PIANOBOY, TVORCHI, ДРУГА РІКА та ще багато артистів привітають Маріуполь з Днем незалежності України

30 липня 2021, 16:50
3059
Анонси міських заходів

Вже наступного місяця Маріуполь разом з усією країною святкуватиме День незалежності України. 30-річний ювілей відзначать яскравим концертом. Серед запрошених зірок – відомий музикант PIANOBOY.

Також на сцені виступить «Краща поп-група» за версією української музичної премії YUNA-2021 «TVORCHI». Внесуть різноманітність у програму Інді-поп група «KADNAY» та рок-група «Друга ріка». На розігріві виступлять кращі кавер-бенди міста.  Локацію для заходу ще обирають. Планується, що він пройде на Театральній площі.

Крім того, різноманітні святкові заходи проходитимуть протягом всього тижня на різних локаціях:

  •  20 серпня у Краєзнавчому музеї відкриється виставка «Вибір України».
  •  22 серпня на площі Свободи виступить симфонічний оркестр камерної філармонії. Початок о 19:00.
  •  23 серпня на базі Хоральної синагоги (вул. Георгіївська, 18) пройде Ento–Digital-вистава за мотивами М. Коцюбинського «Тіні забутих предків». Початок о 20:00. Також у цей день Міський центр сучасного мистецтва і культури ім. Куїнджі запрошує на виставку однієї скульптури «Патріот».
  •  24 серпня маріупольцям пропонують подивитися документальний фільм виробництва BBC News Україна «Яким був день 24 серпня 1991 року». Локація - центр сучасного мистецтва і культури ім.Куїнджі. 25 серпня там пройде тематична книжкова експозиція.