Новини

Назад

Переможці фестивалю «Червона рута-2017» у жанрах акустична та популярна музика

09 вересня 2017, 11:45
559
Культура

Уже 4 день у Маріуполі триває найдрайвовіший  всеукраїнський фестиваль сучасної музики «Червона Рута» 2017! Сьогодні у суботу, з 10 ранку у Драматичному театрі проходить другий тур фестивалю у жанрі рок-музики, на сцені виступлять 30 рок-гуртів  з усіх областей України. А о 18:00 на сцені Театральної площі вас чекає великий рок-концерт гуртів із  Запоріжжя, Кривого Рогу, Рівного, Дніпра, Харкова Завтра, у неділю з 17:00 на Театральній площі відбудеться заключний гала-концерт  переможців фестивалю та зірок молодіжної музики до Дня міста Маріуполя.

ПЕРЕМОЖЦІ У ЖАНРІ АКУСТИЧНА МУЗИКА

І премія – Богдан Грубий, Кельменці, Чернівецька обл.

ІІ премія – Єлизавета Жарікова, Київ

ІІІ премія – Богдан Тарасюк, м. Хмільник, Вінницька обл.

Диплом – Владислав Лисак, Київ

Диплом – Ігор Жураковський, с. Залізці, Зборівський район,Тернопільська обл.

Диплом – Ростислав Лудчак, Коломия, Івано-Франківська обл.

Диплом – Анастасія Коваленко, Чернігів

Відзнака – Юрій Гусарук, с. Марківці, Бобровицький район, Чернігівська обл.

Відзнака – Володимир Сова, Тернопіль

ПЕРЕМОЖЦІ У ЖАНРІ ПОПУЛЯРНА МУЗИКА

І премія – Орина Радченко, смт Новопсков, Луганська обл.

І премія – формація «Банош», Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл.

ІІ премія – Анна Ткач, Подільськ, Одеська обл.

ІІІ премія – Дмитро Піддубний, Харків

ІІІ премія – Герман Романченко, Запоріжжя

ІІІ премія – Катерина Гладій, Львів

Диплом – Зоряна Вовк, Тернопіль

Диплом – Аліна Нестерова, Павлоград, Дніпропетровська обл.

Диплом – Мар’яна Слюсар, с. Студена, Піщанський район, Вінницька обл.

Диплом – Данило Лєрмонтов, Харків

Диплом – Софія Походня, Ніжин, Чернігівська обл.

Диплом – Тетяна Павлова, Вінниця

Диплом – Дарина Колмик, Харків

Диплом – Ярина Тарас, Івано-Франківськ

Диплом – Аделіна Шевченко, Київ

Диплом – Вікторія Кособродова, Київ

Відзнака – Марина Фреган, с. Сокирниця, Хустський район, Закарпатська обл.

Відзнака – Софія Сєрова, Полтава

Відзнака – Олена Будкалюк, Миколаїв

Відзнака – Христина Юрчило,  м Надвірна, Івано-Франківська обл.

Відзнака – Анастасія Мендус, Київ

Відзнака – Нікіта Гросс, Київ

Відзнака – Аліна Трегуб, Київ