A-A+vision

Новини

Назад

Не залишила мрію та відновила підприємницьку діяльність у Маріуполі

09 серпня 2017, 15:53
587
Суспільство, Соціальне забезпечення

Не має нічого неможливого. В цьому на своєму життєвому досвіді переконалась Наталія Логозинська. Через початок  збройного конфлікту, жінка та її родина були  вимушені покинути рідну домівку в селищі Широкіне та переїхати до Маріуполя. Там  Наталя займалась власною справою, мала продуктовий магазин і була успішним підприємцем.

Залишившись без домівки, без грошей і розуміння, що робити далі, Наталя звернулась за допомогою у працевлаштуванні до Маріупольського міського центру зайнятості .

Там вона дізналася про можливість участі у навчальній програмі та отриманні  гранту для започаткування або відновлення підприємницької діяльності в рамках програми ПРООН «Розвиток навичок підприємницької діяльності серед внутрішньо переміщених осіб та місцевого населення Донецької та Луганської областей». Згодом, жінка подала заявку на конкурс бізнес-проектів. Наталя успішно пройшла всі необхідні етапи конкурсного відбору.

Наразі, під її керівництвом, у Лівобережному районі, працює заклад швидкого харчування, в якому можна поласувати справжні італійські паніні.

«Головне мріяти і не відступати від своїх прагнень досягти поставленої мети»,- радить Наталя.

Жінка не зупиняється на досягнутому і планує розширювати свою діяльність.