A-A+vision

Новини

Назад

Наслідки зливи ліквідує близько 78 людей і 12 одиниць техніки

29 червня 2020, 21:31
311
Суспільство, Житлово-комунальне господарство

У Маріуполі, станом на 20.00, над ліквідацією негоди працює близько 78 осіб. Задіяно 12 одиниць техніки. Виявлення проблемних ситуацій і ліквідація наслідків продовжується. Всі звернення на контролі профільних підрозділів.

МКП зеленого будівництва вже прибрало 44 впалих дерева у всіх районах міста. Зокрема, по вулицях: Чукаріна, Покришкіна, Прожекторна, Італійська, Набережна, Осипенко, Голубенко, Лепорського, Голубенко, Пашковського, Мерзляка, Олімпійська, 130 Таганрозької дивізії, Українського Козацтва. Також по проспектах: Нікопольський, Металургів, Перемоги, Миру та Будівельників, бульвару Хмельницького, в парках імені Лепорського і «Веселка».

Рятувальна аварійна водолазна служба займається ліквідацією негоди в п'яти прибудинкових територіях. Також надійшли заявки щодо зірваного шиферу в чотирьох багатоквартирних будинках, близько 50 заявок - стосуються течі покрівель.

Так, у зв'язку з негодою, відключено 20 трансформаторних підстанцій в Кальміуському районі, Сартані і Правому березі. Надійшло 100 одиночних заявок. Над подачею електроенергії працює три бригади ДТЕК.

Міський транспорт працює в штатному режимі. Співробітники МТТУ продовжують прибирати гілки і нечистоти з трамвайних колій.

Для усунення наслідків працює 12 одиниць техніки «Водоканалу», «Зеленбуду», «Маріупольавтодора», «Тепломережі», Рятувальної аварійно-водолазної служби. Задіяно близько 78 комунальних працівників.

Читайте також наші новини у Facebook та Telegram.