Новини

Назад

На ділянці проспекту Металургів буде тимчасово перекрито рух транспорту (СХЕМА)

23 травня 2019, 15:03
895
Житлово-комунальне господарство, Транспорт

25 і 26 травня на каналізаційно-насосній станції № 5А заплановано проведення ремонтних робіт. У зв'язку з цим, на ділянці проспекту Металургів від вулиці Кальміуської до вулиці 7-й проїзд обмежать рух транспорту.

Як розповів головний інженер «Водоканалу» Сергій Коваль, цього року триває реалізація проекту із заміни двох каналізаційних колекторів діаметром 1020 міліметрів від заплави річки Кальчик до КНС №5А. У планах - заміна 1,1 км зношених ниток колекторів. Проект реалізовується за рахунок обласного бюджету на суму 25 млн гривень.

За словами директора департаменту транспорту та зв'язку Василя Клата, рух транспорту по проспекту Металургів від вулиці Кальміуської до вулиці 7-й проїзд буде перекрито. Тролейбуси, трамваї і автобуси курсуватимуть наступним чином:

Тролейбусний маршрут №12 за напрямком: «ТРЦ« ПортCity» - Автовокзал»;

Тролейбусний маршрут №13 за напрямком: «ДЮІ - Автовокзал»;

Трамвайний маршрут №1, 10 - тимчасово призупинено рух ;

Трамвайний маршрут №7 за напрямком: «Енергодільниця - Стан-1700»;

Комунальні автобуси і маршрутні таксі об'їзним напрямком: просп. Металургів - вул. Успенська - вул. Макара Мазая - вул. 7 проїзд - пр. Металургів.

На час проведення робіт буде посилено роботу маршрутних таксі.

З більш детальним розкладом і фактичним рухом на маршруті є можливість ознайомитися на сайті martrans.gov.ua, і m.martrans.gov.ua (мобільна версія ресурсу).

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.