vision

Новини

Назад

MRPL IT Town: в Маріуполі підведуть підсумки діджіталізаціі - 2019

13 грудня 2019, 10:06
404
Суспільство, Анонси міських заходів

14 грудня о 12:00 в Центрі розвитку стартапів 1991 Маріуполь підведуть підсумки цифрової трансформації міста за 2019 рік. Представники IT-компаній і міської ради розкажуть про реалізовані проєкти та напрацювання щодо впровадження нових діджіталізірованних сервісів. Стати учасником обговорень можуть всі бажаючі.

Гостем зустрічі стане відомий IT- фахівець Олександр Карпенко. За словами фахівця Центру Марії Кутнякової, саме він запровадив перший в Україні проєкт в рамках концепції Smart-city. Так, в Києві з'явилася перша smart- вулиця. Вона оснащена зарядними станціями для електромобілів, розумним освітленням і системою моніторингу повітря. Крім того, на вулиці розміщені лавки, обладнані зарядними пристроями та USB-портами, які живляться від сонячних панелей.

Ідейний натхненник і реалізатор концепту поділитися з присутніми досвідом і розповість про можливості в цій сфері. Також представники маріупольських IT-компаній розкажуть в п'ятихвилинному пітчі про свої досягнення в сфері інновацій. Темами обговорень також стануть працевлаштування молоді та проблеми технологічної освіти.

Захід відбудеться за підтримки Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України». Адреса - пр. Миру, 93Б. Вхід вільний після реєстрації:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfjFRDJtj6qlBWy5y2-HtfM76XZXgP-EAbAz-JCLGz3A25W7w/viewform

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.