vision

Новини

Назад

Михайло Когут привітав 503-й батальйон морської піхоти з річницею створення

08 листопада 2019, 15:20
868
Суспільство

Сьогодні 503-й окремий батальйон морської піхоти, що дислокується в Маріуполі, відзначає два роки з дня створення. Привітав військовослужбовців перший заступник міського голови Михайло Когут. Він вручив їм подяки та пам'ятні подарунки.

«Завдяки вам маріупольці можуть виховувати своїх дітей у безпеці. Місто живе повноцінним життям. За це ви платите високу ціну, ризикуючи життям. Ми пам'ятаємо та цінуємо ваші подвиги. Ми віримо, що Україна і Маріуполь будуть сильними та процвітаючими», - зазначив Михайло Когут.

На захід прийшли сім'ї, друзі військовослужбовців і маріупольські школярі. Для гостей підготували виставку військової техніки та польову кухню. В ході святкування, на території дислокації батальйону, був відкритий монумент загиблим морським піхотинцям.

«Наш батальйон ґрунтується на трьох складових: «гострі ікла», надійність та цілодобова готовність до виконання службових обов'язків. Ми захищали, захищаємо і будемо захищати нашу країну», - розповів командир 503 окремого батальйону морської піхоти Вадим Сухаревский.

Читайте також наші новини у Facebook та Telegram.