Новини

Назад

Маріупольська спортивна школа стала кращою на чемпіонаті області з легкої атлетики

02 грудня 2020, 14:12
650
Спорт

Комунальний заклад «КДЮСШ «Олімпія» став першим на чемпіонаті Донецької області з легкої атлетики. Змагання проходили у Бахмуті. За першість змагалися найкращі спортивні школи регіону.

Після першого дня змагань наша команда захопила лідерство і так не віддала його до підсумкового підрахунку. В особистій першості одинадцять маріупольських спортсменів здобули медалі. З них, 8 золотих, 4 срібних та 5 бронзових. Серед чемпіонів відзначилися Марія Козлова у потрійному стрибку, Деніс Федоров з бігу на 200 метрів, Ігор Дрозд здобув перемогу у стрибках з особистим рекордом – 195 см, Валерій Чубінідзе у потрійному стрибку також з особистим рекордом.