vision

Новини

Назад

Маріупольська молодь розробила екологічні проекти

16 грудня 2019, 16:35
552
Суспільство, Екологія

В рамках програми молодіжних ініціатив UPSHIFT Україна маріупольські школярі та студенти розробляли екологічні проекти. Захід відбувся в Центрі розвитку стартапів «1991 Маріуполь».

Начальник управління з питань екології, енергоменеджменту та охорони праці Ваагн Мнацаканян зазначив, що дана ініціатива дуже важлива, оскільки дає можливість молоді запропонувати свої рішення актуальних проблем.

«Добре, що учасники мають такий інструмент, який дозволяє їм реалізувати важливі для міста проекти. Зі свого боку, ми готові здійснювати підтримку даних ініціатив та допомагати у їх втіленні», - зазначив він.

Учасники поділившись на команди розробили ряд актуальних екологічних проектів. Зокрема, були ідеї направлені на вирішення проблем сортування сміття, екологічної вихованості молоді. Бізнес-тренерка Наталія Костянтинова підкреслила, що головна мета – надати учням навички проектування.

Програму UPSHIFT Україна реалізовує ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова» за фінансової підтримки ЮНІСЕФ та Європейського Союзу. Більше інформації можна знайти на сайті або Фейсбук сторінці.

Читайте також наші новини у Facebook та Telegram.