Новини

Назад

Маріупольцям допоможе отримати бізнес-навички проект «Розумний Вулик»

25 березня 2019, 14:01
460
Освіта, Економіка

У Маріуполі працює проект з бізнес-освіти «Розбудова потенціалу підприємницького середовища для соціально-економічного відродження Донецької області «Розумний Вулик».  Його розпочав регіональний навчальний центр бізнес-навичок «Приазов’є» при  Приазовському державному технічному університеті в партнерстві з Громадською організацією «Місто Змін» та за фінансуванням GIZ (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit).

Мета проекта - створення платформи для перепідготовки молодих підприємців, навчання студентів та школярів навичкам та компетенціям щодо створення бізнесу.  Його учасники зможуть розвинути такі навички, як:  креативне мислення, командна робота, управління фінансами та проектами, стратегія розвитку нового бізнесу, відродження чи переформатування старого бізнесу.

Вони поліпшать практичні навички та компетенцій щодо розвитку аналітичного та стратегічного мислення, маркетингового та конкурентного аналізу ринку / соціальної ідеї, фінансової грамотності, податкового обліку та контролю, розробки простих проектів, створення на існуючому підприємстві системи контролінгу та стратегічних карт.

Діяльність проекту розрахована на 6 місяців та впроваджується для наступних груп населення:

  • учні шкіл, коледжів віком 14-18 років: 26.01.19 - 7.03.19р;                
  • студенти ВНЗ Маріуполя, підприємці-початківці: 9.03.19 - 7.05.19р;     
  • підприємці, які втратили свій бізнес: 8.05.19 - 30.06.19р.

Зареєструватися для участі в проекті можна ТУТ.