A-A+vision

Новини

Назад

Маріупольці можуть сплатити за тепло та гарячу воду онлайн

25 березня 2020, 11:12
550
Суспільство, Житлово-комунальне господарство

У зв’язку з карантинними заходами, абонентські ділянки «Маріупольтепломережі» працюють дистанційно. Проте для зручності маріупольців діють онлайн-сервіси, за допомогою яких можна сплатити рахунки.

«Щоб не стояти у чергах до кас у банках, радимо споживачам обрати більш зручний спосіб оплати рахунків від «Маріупольтепломережа» — через платіжні інтернет-системи. Це особливо актуально в умовах карантину, адже дозволяє уникнути людного місця і тим самим зберегти здоров’я.  До того ж онлайн банкінг економить час і кошти платників, бо ж комісійний збір в електронних системах розрахунків або взагалі відсутній, або значно менший, ніж у самому банку», - зазначили у «Маріупольтепломережі».

Використовуючи онлайн сервіси можна допомогти оплатити  комунальні рахунки своїм старшим родичам, друзям чи сусідам, які зазвичай не користуються системами онлайн-платежів.

З будь-якої сторінки офіційного сайту «Маріупольтепломережа» можна перейти в «Приват24». Кнопка-посилання на цю електронну систему платежів розміщена під кнопкою «Особистий кабінет» в правій панелі сайту.

У разі виникнення питань під час сплати, оперативно проконсультуватися можна через сторінки у соцмережі Facebook «Маріупольтеплмережі» та  скориставшися формою зворотного зв’язку на сайті підприємства.

Звертаємо увагу, що підприємство не стягуватиме зі споживачів додаткової плати (пені) через прострочення розрахунків. 

Читайте також наші новини у Facebook та Telegram.