A-A+vision

Новини

Назад

Маріуполь приєднається до онлайн-подорожі по містах України

06 квітня 2020, 10:08
136
Туризм

Маріупольський культурно-туристичний центр «Вежа» долучився до проєкту онлайн-екскурсій «Карантин мандри». Протягом квітня екскурсоводи з різних куточків України будуть безкоштовно знайомити усіх охочих зі своїми містами. Вони розповідатимуть про історичні події, поділяться місцевими легендами та покажуть найцікавіші види.

Наше місто представить адміністраторка «Вежі» Христина Ханча. Трансляція буде проходити на платформі для онлайн-конференцій Zoom. Щоб приєднатися до неї треба пройти реєстрацію на платформі та перейти за посиланням яке розмістять на сторінці «Вежі» за день до початку. Онлайн-екскурсія по Маріуполю відбудеться 16 квітня.

«Екскурсія триватиме 40 хвилин. Маршрут ще корегується, проте він обов’язково охопить багато знайомих маріупольцям місць. Цікаво, що кожен гід може сам обрати, як проводити трансляцію, можна заспівати, або показати вид зі свого балкону», - розповіла Христина Ханча.

До «Карантин мандрів» вже приєдналися такі міста: Львів, Одесса, Ужгород, Івано-Франківськ, Харків, Київ, Запоріжжя, Чернівці, Вилкове, Мукачево та Луцьк.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.