A-A+vision

Новини

Назад

Кожен день карантину «Vezha» пропонує дізнаватися про нові онлайн-можливості

30 березня 2020, 15:10
142
Туризм

На час карантину співробітники культурно-туристичного центру «Vezha» закликають маріупольців залишатися вдома. Але обіцяють, що не залишать їх нудьгувати. Для цього на Фейсбук-сторінці «Vezha» щодня публікуються посилання на різноманітні онлайн-тренінги, виставки та екскурсії.

«У своїх постах ми намагаємося охопити всі теми, які тільки доступні онлайн. У сучасному світі інтернет відкриває безмежні можливості. Ми хочемо допомогти маріупольцям навчитися ними користуватися. Знаходимо найцікавіше, від розвиваючих тренінгів і освітніх лекцій до музеїв і театрів. Також знайомимо з цікавими історичними та творчими особистостями», - розповіли адміністратори «Vezha».

Для любителів прогулянок та історії реалізується спеціальний проект 3D екскурсій по Маріуполю. Не виходячи з дому вже можна заглянути в камерну філармонію і старовинний будинок XIX століття. Опис маршрутів і посилання можна знайти на Фейсбук-сторінці «Маріуполь - туристичне місто». Реалізація проекту стала можливою завдяки програмі «Громадський бюджет» і комунальному комерційному підприємству «m.EHUB».

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.