A-A+vision

Новини

Назад

Комунальні служби усувають наслідки негоди

29 червня 2020, 18:26
516
Суспільство, Житлово-комунальне господарство

Сьогодні в Маріуполі випала велика кількість опадів. Переважно, в Кальміуському та Лівобережному районах. Комунальні служби працюють над виявленням всіх пошкоджень і ліквідації наслідків. Ситуація контрольована.

За словами першого заступника міського голови Михайла Когута, на даний момент задіяно 4 бригади МКП зеленого будівництва, 4 бригади Рятувальною аварійної водолазної служби, 2 бригади ККП «Маріупольавтодор». Залучено техніку «Водоканалу» та «Тепломережі». Співробітники компанії ДТЕК працюють над відновленням електроенергії.

«Для з'ясування всіх обставин керівники районів тісно тримають зв'язок з КСНами й ОСББ, а керівники підприємств самостійно проводять об'їзд по місту для визначення всіх проблемних ситуацій», - підкреслив Михайло Когут.

Станом на 18.00 ситуація з громадським транспортом також контрольована. За словами директора КП «Маріупольське трамвайно-тролейбусне управління» Віталія Донев, в зв'язку з великою кількістю опадів, тимчасово не працювали тролейбуси і трамваї.

«На даний момент тролейбуси вже починають свою роботу. Також бригади працюють над відновленням руху трамваїв по проспекту Нікопольському і проспекту Металургів, в районі 7-го проїзду», - зазначив керівник МТТУ.

Інформація буде доповнюватися.

Читайте також наші новини у Facebook та Telegram.