vision

Новини

Назад

Команда Зеленбуду закохана в свою справу

13 травня 2021, 13:05
208
Суспільство

Мешканці кожного району Маріуполя вже точно помітили, як старанно працівники МКП зеленого будівництва прикрашають місто квітами. Цьогоріч висаджують аж 227 000 однолітніх рослин.

Ще п'ять років тому це були голі алеї, а сьогодні завдяки команді Зеленбуду місто розквітло. Щодня, від самого ранку, понад 800 співробітників підприємства працюють над тим, щоб нам із вами було приємно гуляти містом.

«Ми докладаємо всіх зусиль, аби Маріуполь з кожним роком ставав кращим. Завдяки однорічним рослинам створюється приємна атмосфера. Прошу населення відноситись до роботи Зеленбуду з повагою. Європа повинна бути всередині нас, а не просто на словах», - зазначив перший заступник міського голови Михайло Когут.

У свою чергу директор МКП зеленого будівництва Сергій Кесарев розказав: «Обслуговуємо ми сім основних парків і десять скверів міста. Переважно, висаджуємо петунії гібридні та чорнобривці. Культура наших жителів з року в рік зростає, але, нажаль, вандальні випадки ще є. Наші співробітники закохані в свою справу, тому дуже засмучуються, коли їхню працю знецінюють і зривають рослини з клумб. Сподіваюсь, маріупольці все-таки бачать як розвивається місто і цінують це».