A-A+vision

Новини

Назад

Інформація про дослідження морської води

28 серпня 2017, 11:56
546
Екологія

Лабораторією особливо небезпечних інфекцій Маріупольської міської філії ДУ «Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України» 21 серпня проведено відбір та дослідження морської води. Збудників інфекційних захворювань і холерний вібріонів не виявлено.

У порівнянні з минулим тижнем стан морської води по показнику індекс ЛКП (лактозопозитивні кишкові палички) поліпшився. В  чотирьох  пробах індекс ЛКП не відповідає нормативному значенню. Найбільші перевищення  показника  зафіксовано  на  пляжах Приморського району, найменші – на пляжі Лівобережного району. Всі показники епідемічної безпеки відповідають нормі на пляжі Лівобережного району в контрольній точці відбору на водній станції ТОВ «Комплект». Перевищення нормативів по показнику вірусного забруднення морської води  не виявлено.

Рекомендації Маріупольської міської філії ДУ «Донецький ОЛЦ МОЗ України» щодо дотримання елементарних правил особистої гігієни та культурі відпочинку на морі для жителів і гостей міста, як і раніше - актуальні.