ФК «Маріуполь» обіграв «Зорю» - 3: 2

05 вересня 2017, 10:20
493
Спорт

Паузу в чемпіонаті  ФК «Маріуполь» заповнив спарингом з «Зорею». Про це повідомляє прес-центр ФК «Маріуполь». Перший тайм пройшов під диктовку підопічних Олександра Севідова. На 11-й хвилині приазовці відкрили рахунок. Дмитро Мишнєв скористався неузгодженими діями захисника та воротаря «Зорі» і послав м'яч у ворота.

На 59-й хвилині «Маріуполь» подвоїв свою перевагу. Болбат класно навісив зі штрафного, а Вакуленко, випередивши опонентів, майстерно пробив головою в дальній кут. На 73-й хвилині «Зоря» відіграла один м'яч. Майборода, перехопивши м'яч на чужій половині, увірвався в штрафну та «вистрілив». Після забитого м'яча господарі активізувалися та провели ряд досить небезпечних атак.

В кінці матчу «Маріуполь» забив третій м'яч. Кисіль метрів з 35-ти послав м'яч у практично порожні ворота. На 89-й хвилині «Зоря» скоротила різницю в рахунку до мінімуму. Таким чином, матчева зустрічала завершилася з рахунком - 3: 2.

Нагадаємо, що 10 вересня в рамках української Прем'єр-ліги ФК «Маріуполь» зіграє на виїзді зі «Сталлю».