A-A+vision

Новини

Назад

#ДоброТи: Маріупольського Потапа звільнили від оков шини

02 квітня 2018, 17:00
984
«Маріуполь 240: фарби доброТи»

У Маріупольському парку дикої природи сталася біда. Ведмідь Потап, із-за своєї необачності, натягнув шину собі на тулуб. З проблемою справлялися працівники закладу та МКП «Щасливі тварини».  Зараз ведмідь у безпеці.

За словами директора зоопарку Савелія Вашури, шину ведмідь використовував, як іграшку. Сталося так, що він трохи не розрахував свої сили та натягнув собі її на тулуб. Працівникам самостійно справитися з проблемою було важко, тому звернулися до МКП «Щасливі тварини».

Не дивлячись на те, що працівники комунального закладу з такою ситуацією зіткнулися вперше, покинути у біді Потапа вони не змогли. Відразу після дзвінка директора приїхали до зоопарку. Спочатку питалися про такий досвід у балтійських колег. Оцінив ситуацію, прийняли рішення дати снодійне тварині, щоб вона не хвилювалася та не відчувала дискомфорт. А вже потім приступили до розрізання шини. Діяли разом, злагоджено та оперативно. Важливо було швидко звільнити тварину від оков і не поранити її.

«Ми не змогли залишитися осторонь і приїхали допомогти ведмедю. Ми кололи йому снодійне. Коли Потап заснув – ліквідували шину. Не вирішивши цю проблему, тварині було б важко пересуватися та вона могла би відчувати кисневий голод», - зауважила ветеринар  МКП «Щасливі тварини» Галина Лекунова.