A-A+vision

Новини

Назад

#ДоброТи: Хенд-мейд на благо. У Маріуполі шиють еко-сумки для жителів міста

17 квітня 2018, 16:35
694
«Маріуполь 240: фарби доброТи»

У громадській організації «З нами добрі серця» шукають способи замінити екологічно шкідливий поліетилен. Волонтери шиють еко-сумки, які планують передати юним маріупольцям в День захисту дітей. На даний момент їх кількість наближається до символічної цифри для міста - 240.

За словами голови організації, депутата міської ради Ніни Павлюк, ідея створення екологічної продукції з'явилася кілька місяців тому. Для її реалізації помічники знайшлися швидко, в їх числі і люди з інвалідністю.

Наприклад, одна з волонтерів дізналася про організацію випадково - принесла речі в «З нами добрі серця». Перейнявшись добротою і чуйністю її співробітників, залишилася тут. Зараз вона разом з армією благодійників займається виготовленням сумок і іграшок. Каже, що альтруїзм приносить їй задоволення. Адже їх скромна, маленька справа приносить великі результати - допомога людям, а у відповідь - щирі слова подяки.

Сумки барвисті, стильні та сучасні. Кожна з унікальним дизайном. На них зображений логотип міста або будь-яка інша яскрава родзинка. Ніна Іванівна зазначила, що обов'язкове правило при декоруванні еко-сумок - асоціативний зв'язок з Маріуполем.

«Виготовляємо продукцію з речей, які не придатні для носіння. Вони виходять різні - і маленькі, і великі. Плануємо, що волонтери їх роздаватимуть маленьким маріупольцям в День захисту дітей. Діти - наше все. Ми повинні приділяти їм увагу. Але якщо до нас прийдуть з проханням придбати таку сумку, то ми, звичайно же, не відмовимо», - зазначила Ніна Павлюк.