A-A+vision

Новини

Назад

До Дня Незалежності України бібліотеки провели низку патріотичних заходів

28 серпня 2017, 10:02
674
Суспільство, Культура

День Незалежності, який відзначають 24 серпня - найважливіше державне свято в сучасній історії України. До цього дня маріупольські бібліотеки провели низку патріотичних заходів. Зокрема, в рамках даної події співробітники бібліотеки ім. О. С. Серафимовича спільно з КСН «Новоселівка» організували для жителів селища кілька цікави зустрічей.

Наприклад, час політичної інформації «Україна: минуле і сьогодення», організований для дорослої аудиторії, був присвячений обговоренню подій, що дали нашій країні незалежність та суверенність. А для юних читачів бібліотекари підготували пізнавально-розважальний квест «Чи знаєш ти Україну?». Діти, розподілившись на команди «жовтих» та «синіх», повинні були по карті знайти 4 локації і виконати певні завдання на знання історії, культури та адміністративного поділу України. Учасники із задоволенням відповідали на запитання вікторини, складали пазли та надписували області країни. Завершальним етапом стало виготовлення тематичної аплікації.

Для читачів, які бажали поглибитися в історичне коріння незалежності, в читальному залі бібліотеки оформили книжкову виставку «З нею назавжди!»